نوجوانان با وجوه عاطفي و معنوي امام خميني (ره) آشنا مي‌شوند


تاريخ انتشار:03/09/1393

ناصر نادري از انتشار كتاب «آسمان زيباي من» با موضوع جلوه‌هاي عاطفي و معنوي و مبارزات سياسي _ اجتماعي امام خميني (ره) همراه با متن و تصوير براي گروه سني كودك و نوجوان در آينده نزديك خبر داد.

ناصر نادري، نويسنده ادبيات كودك و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار كتاب و ادبيات خبرگزاري فارس درباره كتاب «آسمان زيباي من»، بيان داشت: اين كتاب نگاهي به زندگي امام خميني (ره) براي گروه سني كودك و نوجوان با استفاده از عنصر تصوير است.

وي با بيان اينكه كتاب «آسمان زيباي من» از سوي نشر «مهاجر» منتشر مي‌شود، اضافه كرد: اين اثر به تحول شخصيتي امام (ره) از ولادت تا رحلت مي‌پردازد يعني جلوه‌هاي عاطفي و معنوي و مبارزات سياسي _ اجتماعي ايشان را همراه با متن و تصوير براي اين گروه سني روايت كرده‌ام.

ناصري اميدوار است تا نشر مهاجر كتاب «آسمان زيباي من» را تا قبل از فرارسيدن سالگرد ارتحال امام خميني (ره) منتشر و روانه بازار نشر كند.

وي ادامه داد: چند سالي است كه كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان به انتشار مجموعه‌اي با نام «از آسمان بگويم» مي‌پردازد كه اين مجموعه درباره مباحث كلامي و دين شناسانه براي گروه سني نوجوان و جوان است.

به گفته ناصري، كتاب «دروازه ابديت» يكي از كتاب‌هاي مجموعه «از آسمان بگويم» است كه بنده نگارش آن را بر عهده گرفته بودم كه اين اثر با موضوع «معاد» به زودي براي گروه سني نوجوان منتشر و روانه بازار نشر مي‌شود.

بر اساس اين گزارش، ناصر نادري متولد 1346 در تهران و داراي مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد در حوزه فلسفه و حكمت اسلامي است كه تاكنون حدود 70 جلد كتاب با عناويني «بركه آفتاب»، «به رنگ آسمان» و «ياد شيرين دوست» منتشر و به مخاطبان اين عرصه، ارائه كرده است.