۸۰ داستان خلاق براي خردسالان در كتاب «گرگي كه بزغاله شد و ۷۹ قصه خردسال»


تاريخ انتشار:03/09/1393

ناصر نادري از انتشار كتاب «گرگي كه بزغاله شد و ۷۹ قصه خردسال» با موضوع ۸۰ داستان خلاق براي گروه سني خردسالان در آينده نزديك خبر داد.
خبرگزاري فارس: ۸۰ داستان خلاق براي خردسالان در كتاب «گرگي كه بزغاله شد و ۷۹ قصه خردسال»
ناصر نادري، نويسنده ادبيات كودك و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار كتاب و ادبيات خبرگزاري فارس درباره تازه‌ترين اثر زير چاپ خود، بيان داشت: به تازگي نگارش كتاب «گرگي كه بزغاله شد و 79 قصه خردسال» به اتمام رسيده است و در آينده نزديك از سوي نشر «پنجره» به چاپ خواهيد رسيد.

به گفته وي، اين كتاب دربردارنده 80 قصه براي گروه سني خردسال است كه به شكل خلاق براي اين گروه سني به نگارش درآمده و براي چاپ و انتشار به ناشر سپرده شده است.

نادري ادامه داد: در كتاب «گرگي كه بزغاله شد و 79 قصه خردسال»، سعي شده است تا با عنصر زبان، خيال و فانتزي به روايت داستان‌هاي لذت‌بخشي براي مخاطبان خردسال بپردازم كه اميدوارم مورد پسند آنها نيز واقع شود.

گفتني است، به زودي از اين نويسنده كتابي تحت عنوان «پرسش‌هاي من درباره خدا» از سوي انتشارات «مدرسه» براي مخاطبان كودك منتشر و روانه بازار نشر مي‌شود.

بر اساس اين گزارش، ناصر نادري متولد 1346 در تهران و داراي مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد در حوزه فلسفه و حكمت اسلامي است كه تاكنون حدود 70 جلد كتاب با عناويني «بركه آفتاب»، «به رنگ آسمان» و «ياد شيرين دوست» منتشر و به مخاطبان اين عرصه، ارائه كرده است.